Zatvoriť
Viac možností vyhľadávania. Prehľadávať ponuky práce podľa spoločnosti, dátumu zverejnenia, názvu pozície, a ďalšie

Ochrana súkromia

Potrebujete ďalšiu pomoc?

Potrebujete pomoc s prihlasovaním sa k svojmu účtu? Obráťte sa na nás tu.  Ak si chcete prečítať ďalšie často kladené otázky, ktoré sa netýkajú ochrany súkromia, prejdite na domovskú stránku spoločnosti Monster, kliknite na položku Pomoc a bezpečnosť v hornej časti stránky a potom na položku FAQ.

Máte sťažnosť alebo otázku v súvislosti s ochranou súkromia, ktorá nie je zodpovedaná v často kladených otázkach? Napíšte nám sem

Vaše práva súvisiace s ochranou osobných údajov

Spoločnosť Monster zhromažďuje údaje súvisiace s vami a používa ich s cieľom sprostredkovať vám kontakt so zamestnávateľmi a ďalšími uchádzačmi o zamestnanie, ktorí majú podobné záujmy, ako aj s cieľom poskytnúť vám ďalšie služby. Tieto zásady opisujú spôsoby, akými sa zhromažďujú a používajú vaše údaje, a možnosti, ktoré máte, v súvislosti s osobnými údajmi. Podrobné informácie o našich postupoch v súvislosti s údajmi a ochranou súkromia sa môžete dozvedieť prečítaním si úplného znenia našich zásad ochrany osobných údajov.

Rozsah týchto zásad 

Tieto zásady sa týkajú údajov zhromažďovaných prostredníctvom stránok a aplikácií vo vlastníctve alebo pod správou spoločnosti Monster Worldwide, Inc. alebo jej pridružených spoločností (ďalej „spoločnosť Monster“).
Spoločnosť Monster nezodpovedá za spôsoby, akými s údajmi narábajú reklamné siete a ďalšie strany, ktoré s nami spolupracujú na poskytovaní individuálnych služieb, alebo tí, ktorí pristupujú k vašim údajom prostredníctvom našich stránok alebo aplikácií.

Aké údaje zhromažďujeme

  Spĺňame požiadavky vyhlásení:

Safe Harbor

TRUSTe European Safe Harbor certification

Zhromažďujeme osobné údaje, ktoré nám poskytnete na základe vlastného rozhodnutia. Zhromažďujeme tiež iné ako osobné údaje súvisiace s vami, ku ktorým patria demografické údaje a údaje o tom, ako využívate služby spoločnosti Monster a ako s ňou komunikujete. S cieľom prispôsobiť a zlepšiť naše služby môžeme zároveň získavať údaje súvisiace s vami od tretích strán.

Akým spôsobom používame údaje 

Údaje, ktoré v súvislosti s vami zhromažďujeme, používame na poskytovanie produktov a služieb, ktoré ponúkame, na komunikáciu s vami a na zabezpečenie a zlepšenie funkčnosti našich stránok a aplikácií. K službám, ktoré poskytujeme, patrí zobrazovanie prispôsobeného obsahu a reklamy na stránkach spoločnosti Monster alebo na iných stránkach, s ktorými máme nadviazané obchodné vzťahy. Vaše údaje môžeme použiť s cieľom kontaktovať vás v súvislosti s aktualizáciami služby Monster, uskutočňovať prieskumy alebo poskytovať informačné a servisné oznámenia vrátane dôležitých bezpečnostných aktualizácií.
Údaje, ktoré zdieľate v rámci verejne prístupných častí stránok spoločnosti Monster alebo poskytujete v rámci databáz životopisov s možnosťou vyhľadávania, môžu byť prístupné, používané a uchovávané inými používateľmi na celom svete. Obmedzením prístupu do našich databáz iba pre oprávnených používateľov sa usilujeme poskytovať bezpečné a spoľahlivé prostredie. Aj napriek tomu však nemôžeme vylúčiť riziko neoprávneného prístupu. Nemôžeme tiež ovplyvniť to, ako s informáciami, ktoré nám poskytujete, narábajú autorizovaný používatelia. Nemali by ste preto zverejňovať v rámci služieb Monster citlivé informácie.

Akým spôsobom zdieľame údaje 

Vaše údaje dávame k dispozícii tretím stranám, ktoré nám pomáhajú poskytovať vám produkty a služby. Tieto tretie strany nesmú používať vaše údaje žiadnym iným spôsobom.

Vaše údaje môžeme s vaším súhlasom použiť na poskytovanie informácií o produktoch alebo službách dostupných prostredníctvom našich pridružených spoločností.

S vaším súhlasom môžeme poskytnúť vaše údaje tretím stranám, ktoré vás môžu osloviť v súvislosti so svojimi produktmi a službami.

Vaše údaje zároveň poskytujeme v prípadoch, keď si to vyžadujú príslušné zákony.

Údaje môžeme sprístupniť a poskytnúť tretej strane v prípade, že získa čiastočné alebo úplné vlastníctvo súčastí spoločnosti Monster.

Akým spôsobom uchovávame údaje 

Vaše údaje uchovávame s cieľom zlepšiť efektívnosť, praktickosť a relevantnosť komunikácie so spoločnosťou Monster. Osobné údaje, ktoré s nami zdieľate, si môžete kedykoľvek skontrolovať, aktualizovať alebo zmazať navštívením svojho účtu. Po zmazaní osobných údajov si ponechávame záznamy denníka a ďalšie iné ako osobné údaje súvisiace s vami, spolu s archivačnou kópiou vašich informácií, ktorá je pre vás a tretie strany na internete nedostupná. Ak vaše osobné údaje prehliadali v minulosti iní používatelia prostredníctvom stránok spoločnosti Monster, nedokážeme zabezpečiť vymazanie týchto údajov z ich systémov.

Ak sa rozhodnete zmeniť spôsob prijímania správ od spoločnosti Monster alebo ďalších strán, predvoľby môžete zmeniť prihlásením sa do svojho účtu a upravením nastavenia upozornení.

Môžete tiež vypnúť súbory „cookie“. Nepriaznivo to ovplyvní používanie stránok spoločnosti Monster.

Ďalšie informácie 

Stránky spoločnosti Monster nie sú určené pre deti mladšie ako 13 rokov.

Sme účastníkmi programu na dodržiavanie princípov ochrany súkromia Safe Harbor Framework ministerstva obchodu USA a sme členom certifikačnej organizácie TRUSTe.

Viac informácií o tom, ako sa môžete chrániť online, nájdete na stránke centra zabezpečenia.

Kontaktné údaje 

V prípade otázok alebo nejasností nás môžete kontaktovať online a informovať sa o spôsoboch, akými ochraňujeme súkromie, alebo o programe Safe Harbor. Môžete nám tiež zavolať na číslo 0850 606 013 alebo nám napísať na adresu:

Monster Worldwide CZ, s.r.o.
Rohanské nábřeží 670/19
186 00 Praha 8
Česká republika

Ak ste nedostali dostatočné odpovede na vaše otázky, ďalšiu pomoc môžete získať kontaktovaním organizácie TRUSTe .


 

Práca - hľadať ponuky práce
O spoločnosti Monster | Pracujte pre Monster | Vaša vol'ba | Monster na Facebooku
Podmienky používania | Práca v zahraničí | Ochrana súkromia | Centrum prístupnosti | Nápoveda | Bezpečnosť | Kontaktujte nás | Mapa stránok | Mobilná verzia stránok
©2014 Monster - Všetky práva vyhradené U.S. Patents No. 5,832,497; 7,599,930 B1; 7,827,125 and 7,836,060 MWW - V: 2014.11.10.17-318
eTrustLogo